Adana Yazılım ve Bilişim Firması

Adana Yazılım ve Bilişim Firması

  • Anasayfa
  • Adana Yazılım ve Bilişim Firması

 

“Yürütülen işlerin online ortama taşınmasını ve zamanı en yüksek verimlilikte kullanmayı amaç edinen Wiki Software Adana Yazılım hizmetleri ile firmanızın gelişimini hızlandırmayı ve markanızı etkili kılmayı amaçlamaktayız. “

Günümüzde her firma, özel iş hedeflerine ve kurumsal organizasyon yapılarına hitap eden benzersiz bir yazılıma ihtiyaç duymaktadır. Wiki Software Adana Yazılım şirketimiz, markanızı ihtiyacınız olan yazılıma ulaştırmak için, teknolojideki son gelişmeleri destekleyerek, her boyuttaki kuruluşlara yazılım geliştirme hizmetleri sunmaktadır.

Rekabet ve teknolojinin doğru orantılı olarak değiştiği bu çağda rakiplerinizden geri planda kalmanızın en önemli sebebi “özel yazılım hizmeti” almamanız olabilir. Adana Yazılım şirketimiz Wiki Software, bir sistem için gerekli olan ihtiyaçları bütünüyle karşılayabilmeye yönelik kalıcı ve yenilikçi çözümlere sahiptir.

Geniş kapsamlı yazılım geliştirme ve uygulama tasarım teknik uzmanlığımız, müşteri teknik yön değiştirmeye, dil, platform geçişine veya harici ürünlerle entegre olmaya karar verdiğinde şeffaf destek sağlamak için çok önemlidir. Adana Yazılım geliştiricileri, her tür proje için standart kodlama kurallarını ve en iyi uygulamaları takip etmektedir.

Çok çeşitli teknik uzmanlığı, müşteri memnuniyetine eşsiz bir bağlılıkla birleştiren Wiki Software Adana Yazılım firmamız, proje bileşenlerinin dağıtımında şirket içi kaynakların desteklenmesi dahil, yazılım geliştirme hizmetlerini arayan şirketler için yetkili bir seçenek haline gelmiştir.

 

HİZMETLERİMİZ

  • FRONT-END YAZILIM GELİŞTİRME

İyi görünen web sitesi tasarımları işimizin sadece bir parçası. Adana Yazılım şirketimiz, kullanıcılarınızın olabildiğince hızlı bir şekilde nihai hedefe ulaşabilmelerini ve takip etmeleri için ihtiyacınız olan doğal navigasyon akışını haritalandırabilmelerini sağlayacaktır. Mükemmelliği piksel seviyesinde kodlarız. Her piksel, ürününüz için keskin, tutarlı ve temiz bir görünüm oluşturmak için sonuna kadar kullanılır. Bu, tasarımların "daha güzel görünmesini" sağlamak adına gizli bileşenimizdir.

  • MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Mobil cihazlara geçiş yapmak, işletmenizin operasyonlarını kolaylaştırmaya, zorlu modern müşterilere değer katmaya ve Big Data ile başa çıkmanıza yardımcı olacaktır. İster ilk uygulamanız ister beşinci olsun, mobil uygulama geliştirmede uzmanlaşmış Adana Yazılım firmamız, mobil stratejinizle başarılı olmanıza yardımcı olacaktır.

Wiki Software Adana Yazılım firmamız, çeşitli müşteriler için  mobil uygulamaları ve responsive UI'ler geliştirmektedir. Fikrinizin mükemmel tasarlanmış, güzel tasarlanmış, kullanıcı dostu ve ilgi çekici bir mobil çözüm haline getirildiğinden emin olmaktadır. iOS (iPhone ve iPad), Android üzerinde yerleşik mobil uygulama ve mobil yazılım bileşeni için strateji, konsept, tasarım ve geliştirme hizmeti sunuyoruz. 

  • BACK-END YAZILIM GELİŞTİRME

Adana Yazılım geliştiricilerimiz ürün geliştirme sürecinizin tek bir aşamasında her zaman iş birliği için hazır olsalar da back-end yazılım geliştirme hizmetleri entegre özel yazılım geliştirme hizmetlerimizin bir parçası olarak gelir.

Kullanıcılar back-end kodunuzu göremeyebilir, ancak bu snippet'lar, ürün özelliklerinden, ödeme biçimlerinden, e-posta kapsamındaki değişikliklere ve sosyal paylaşımlara ve UX tasarımcılarımız tarafından oluşturulan tüm görsel öğelere ve yerleşik yapıya sahiptir. 

Yazılım geliştirme ekibimiz, ürününüzün hayal ettiğiniz gibi çalıştığından emin olur. Adana Yazılım hizmetleri ile en yeni teknolojiden otomatik kalite güvencesine kadar özel yazılım geliştirmeden, kurumsal yazılım oluşturmanıza, sürdürmenize ve modernize etmenize yardımcı olacak her türlü yazılım geliştirme hizmetinden yararlanabilirsiniz.

  • ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME

Adana Yazılım geliştirme şirketimiz, işletmenizin en karmaşık iş sorunları için bile yaratıcı, zarif ve düşük maliyetli çözümler sunuyoruz. Wiki Software ile iş ortaklığı yaparak, yüksek performans gösteren bir şirket içi ekibin avantajlarını, genel maliyetler olmadan gerçekleştirirsiniz. 

Önceden geliştirilmiş projelerin akıllı özelleştirmesini ve benzersiz gereksinimlerinize uyacak tam zamanlı özel yazılım geliştirmeyi sunuyoruz. Şirketiniz için en iyi yatırım getirisini oluşturmak ve müşterilerinize sorunsuz bir deneyim sunmak için ürünler üretiyoruz.

  • CRM (CUSTOMER RELATİONSHİP MANAGEMENT)

Müşteri sadakati, müşteriyi satıştan önce, satış sırasında ve sonrasında mutlu etmek için güvene dayalı ilişkiler kurmaya ve “yükselmeye” dayalı bir markaya bağlıdır.  Tüm bunlar hem ekibinizin hem de müşterilerinizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda şirketiniz için özel olarak oluşturulmuş özelleştirilmiş bir CRM yazılımı ile mümkündür. Adana Yazılım şirketimiz ile istediğiniz tüm özellikler için tasarlanan nihai bir sisteme sahip olacaksınız.

Hizmetler

CRM Yazılımı

CRM (Customer Relationship Management) Merkezi Müşteri İlişkileri Yönetimi'ndeki (CRM Yazılımı) tüm iletişim bilgilerini, çevrimiçi etkileşimi, satın alımları ve daha fazlasını otomatik olarak izleyerek olağanüstü müşteri ilişkileri oluşturun ve sürdürün. Tüm iletişim verileriniz tek bir yerde- otomasyonunuzla ve tüm pazarlama varlıklarınızla aynı- işinizdeki tüm temas noktaları arasında eksiksi

İncele
CRM Yazılımı

iOS, Anroid Mobil Uygulama Geliştirme

  iOS - Android, Mobil Uygulama Geliştirme Yerel mobil uygulamalar geliştirerek, ürününüzün performansının kusursuz olmasını sağlıyoruz. Deneyimli iOS ve Android yazılım geliştirme ekiplerimiz, her iki sistem için de uygulamalar oluşturmaya hazır olup pazarın %99'unu karşılamanıza olanak tanır. Mobil uygulama geliştiricileri ekibimiz, sezgisel, hızlı, yaratıcı ve etkileşimli bir uygulamayla marka ilginizi artırmanıza yardımcı olabi

İncele
iOS,  Anroid Mobil Uygulama Geliştirme

Kiosk Uygulamaları

Kiosk Uygulamaları Kiosk yazılımı, cihaz üzerinde kullanıcı etkileşimi ve etkinliklerini önleyecek şekilde sistemi çevreleyen etkileşimli bir kiosk için tasarlanmış sistem ve kullanıcı arayüzü yazılımıdır. Bu şekilde, sistem, özelleştirmeye ve geçici hizmetlerin sınırlı teklifine izin vererek, üzerinde çalıştığı sistemin görünümünü değiştirir. Kiosk yazılımı, kioskları, cihazın

İncele
Kiosk Uygulamaları

ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması)

ERP (Enterprise Resource Planning) Bir ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması) sisteminin uygulanması, uzmanlık alanından bağımsız olarak herhangi bir işletmenin gelişiminde çok önemli bir görevdir. Ancak, başarılı bir uygulamanın tüm tarafların katılımına bağlı olduğunu belirtmekte fayda vardır. ERP sistemi, kurumsal kaynakların kullanımını optimize etmeye, harcamaları en aza indirmeye, gerçek ana maliyeti tanımlamaya ve genel olarak iş yapma

İncele
ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması)

Özel Butik Yazılımlar

  Sıfırdan başarı hikayeleri oluşturmak, Wiki’de sadece bir düşünceden ibaret değildir. Bu firmamızın, yazılım mühendisliği pratiğinin derinliklerine dayanıyor. Bir kuruluşun iş hedeflerini anlama yeteneğinin olup olmadığı ve bu hedefleri, çalışanların sevdiği çalışma yazılımlarına nasıl verimli bir şekilde dönüştürebileceğimizi biliyor ve bunun için çalışıyoruz. Özel Butik Yazılım

İncele
Özel Butik Yazılımlar

E-Ticaret

Güvenli, Mobil Uyumlu E-Ticaret  İdeal bir e-Ticaret web sitesinin ürünlerinizi göstermekten ve müşterilere çevrimiçi satın almalarını sağlamaktan daha fazlasını yaptığını biliyoruz. Çeşitli sektörlerdeki çevrimiçi mağazalar için premium web sitesi tasarım hizmetleri sunuyoruz. Sitelerimiz yeni müşteriler çekmek, tatmin edici bir alışveriş deneyimi sunmak ve çevrimiçi mağ

İncele
E-Ticaret

Web Yazılımı Geliştirme Firması

“Tamamen özelleştirilebilir yüksek kaliteli ve güçlü web yazılım hizmetleri” Adana Web Yazılım hizmetlerimiz ile sadece web sitesi değil, geri dönüt sağlayan kesintisiz bir kullanıcı deneyimi yaratıyoruz. Sektörde yerini almış liderler ve gelişmekte olan işyerleri için baştan sona web yazılım geliştirme projeleri üstlenen firma olarak hizmet vermekteyiz. Web geliştirme hizmetlerimiz genel olarak şunlard

İncele
Web Yazılımı Geliştirme Firması