iOS, Anroid Mobil Uygulama Geliştirme

iOS, Anroid Mobil Uygulama Geliştirme

 

iOS - Android, Mobil Uygulama Geliştirme

Yerel mobil uygulamalar geliştirerek, ürününüzün performansının kusursuz olmasını sağlıyoruz. Deneyimli iOS ve Android yazılım geliştirme ekiplerimiz, her iki sistem için de uygulamalar oluşturmaya hazır olup pazarın %99'unu karşılamanıza olanak tanır. Mobil uygulama geliştiricileri ekibimiz, sezgisel, hızlı, yaratıcı ve etkileşimli bir uygulamayla marka ilginizi artırmanıza yardımcı olabilir.

Müşteriler artık internete erişmek için masaüstünden daha fazla akıllı telefon kullanıyor ve mobil uygulama kullanımı arttıkça bir mobil uygulamaya yatırım yapmak için iyi bir zaman olabilir. Stratejik olarak tasarlanmış bir mobil uygulamanın, müşterilerinizle ilişki kurmaya gelince büyük ödüller kazanabileceği kuşkusuz, ancak kullanıcıların%73'ü bir mobil uygulamanın bir mobil web sitesinden daha kolay kullanılmasını beklediğinden, bu durumun sıfırdan başlaması önemlidir. 

Mobil uygulamanın arkasındaki konsepti oluştururken, kullanıcı deneyimine tam bir odaklanma sağlayabiliriz. İyi görünmeye ihtiyaç duymanın yanı sıra, sizin için yarattığımız mobil uygulamanın da olması gerektiğini biliyoruz.

Bir mobil uygulamanın sahip olması gereken;

Sınırlı karmaşıklık: İnsanlar karmaşıklığı hiç olmadığı kadar çok sevmezler, hatta küçük bir ekranda. Uygulamanızın geçerli bir işlemi basitleştirdiğinden emin olmanıza yardımcı olacağız, aksi takdirde kullanıcılar bunu kullanmaz.

UX ile bağlantı kurmak: Bu, sadelikle yakından ilgilidir; Uygulamanın mükemmel bir kullanıcı deneyimi yoksa ve müşterinin bir şey yapmasını kolaylaştırması durumunda, hiç kimse bir kereden fazla kullanmayacaktır.

Uygulama Yüklenme Hızı: Gerçek zamanlı bir çağda, yeni uygulamanız saniyeler içinde yüklenmezse, insanlar bir sonrakine geçecektir.

İhtiyaçlarınız, hedefleriniz ve bütçeniz için uygun hizmeti almanız bizim için önemlidir. Bu yüzden, yapı hakkında düşünmeye başlamadan önce, sizin ne yapmak çalıştığınızdan bahsederiz ve daha sonra, bir uygulamanın bir web uygulaması veya mobil uygulama uygulaması için mi daha uygun olduğundan emin olmak isteriz. Genel olarak konuşursak, mobil bir web sitesi veya web uygulaması üzerinden yerel bir mobil uygulamanın faydaları vardır.

Mobil uygulamanın faydaları;

  • Yerel uygulamalar, telefonun ivmeölçer, kamera ve GPS gibi sunduğu tüm özelliklerle etkileşimde bulunmak için oluşturulabilir.
  • Bir tarayıcı ile sınırlı değillerdir ve çevrimdışı olarak kullanılabilirler.
  • Akıllı telefon uygulamaları, mobil tarayıcılardan veya masaüstü bilgisayarlardan daha hızlı ve daha sorunsuz çalışır.
  • Bir mobil uygulamayı kullanırken, ziyaretçiler çevrimiçi olarak mobil siteyi kullandıklarından 3-4 kat daha uzun süre harcama eğilimindedir.
  • Uygulamanız, AppStore ve Google Play’de alacaktır, böylece uygulamanızı otomatik olarak bir uygulamayı indirmek isteyen kişilerin önünde alacaksınız.

Elbette, kullanıcının kullanmadan önce indirmesi gereken bir kullanıcı gibi bir mobil uygulama kullanmanın ve potansiyel olarak daha karmaşık bakım sorunlarını yapmanın bir dezavantajı vardır, ancak bunları sizinle konuşacağız.

Bazen soru, bir mobil uygulamanın bir web uygulamasından daha iyi olup olmadığı ya da tam tersi değildir, bu nedenle hem mobil hem de web uygulaması işlevselliğinin bir karışımını içeren bir karma uygulama seçeneği de sunarız.

Mobil uygulama platformları iOS, Android mobil platformlara hitap etmek, verimlilik ve paranın karşılığını almak için çalışıyoruz.  Gereksinimleriniz hakkında konuştuktan ve faydalanacağınızı düşündüğümüz herhangi bir işlevsellik önerdikten sonra, yeni uygulamanızı şekillendirirken görebileceğiniz ve “oynayabileceğiniz” bir prototip oluşturacağız. Bu, tüm tarafların tam olarak doğru olmayan herhangi bir tasarım veya işlevselliği işaretlemesine izin vererek bitmiş mobil uygulamanın tam olarak istediğiniz şekilde görünmesini ve çalışmasını sağlar.