Adana Web Sitesi Tasarım Şirketi

Adana Web Sitesi Tasarım Şirketi

 

İşinizi büyütmek istiyorsanız doğru yerdesiniz; Wiki Software Adana Web Tasarım hizmetleri ile kaliteli ve hızlı sonuçlara ulaşmanızı hedefliyoruz!

İnternet siteniz tartışmasız en iyi pazarlama varlığınızdır. Çevrimiçi deneyimlerin %93'ü bir arama motoruyla başlar ve müşterilerin %63'ü öncelikle sizi bulmak ve sizinle bağlantı kurmak için şirketinizin web sitesini kullanır. Bu yeterli olmadığı gibi, kullanıcıların %48'i bir web sitesinin tasarımını bir işletmenin güvenilirliğine karar vermede bir numaralı faktör olarak gösterdi.

Adana Web Tasarımı

Günümüzün iş dünyasının dijital ortamında, her şirketin bir web sitesine ihtiyacı var – bunun için, Adana Web Tasarım uzmanlarımız haftanın yedi günü, günde 24 saat çalışıyor. Ama sadece bir internet sitesine ihtiyacınız yok, aynı zamanda daha fazla potansiyel müşteri ve satış elde etmek için aktif olarak çalışmak zorundayız. Web siteniz mobil uyumlu değilse, güncelliğini yitirmişse, ziyaretçileri potansiyel müşterilere dönüştürmüyorsa veya sizi memnun etmiyorsa, profesyonel web sitesi tasarım hizmetlerine ihtiyacınız var demektir.

Profesyonel Web Sitesi Tasarımı Hizmetlerimiz

WEB SİTE PORTFÖYÜMÜZÜ GÖRÜN 

Adana Web Tasarım hizmetlerimizdeki başarılarımızı söylemek yerine göstermeyi seviyoruz, bu yüzden sizi özel web sitesi tasarımları galerimizi görmeye davet ediyoruz. Beğendiğiniz bir tasarım var mı? Bunu yapalım.

MOBİL UYUMLU (RESPONSIVE) WEB SİTELER

Dünya artık mobil hale geldi; tüm web sitesi sorgularının %50'sinden fazlası mobil cihazlarda gerçekleşiyor. Web siteniz mobil uyumlu değil mi? Wiki Software Adana Web Tasarım uzmanlarımız ile en güncel mobil SEO uygulamaları için optimize edilmiş ve kodlanmış olan web sitenizi özel olarak tasarlıyoruz.

EK ÜCRET YOK VE WEB SİTENİZ TAMAMEN SİZE AİT

Bazı adana web tasarım şirketlerinin, ayrılırsanız büyük bir ücret ödemeniz gerektiğini veya web sitenizi yanınızda götürmeyeceğinizi söyleyen sözleşme maddeleri vardır. Bu bizim şirketimiz geçerli değil. Web siteniz oluşturulduktan sonra, %100 sizin.

ÖZEL WEB SİTESİ TASARIM HİZMETLERİ

Tamamen özel veya en iyi dönüşüm sağlayan şablonlardan tasarlanmış, şirketiniz için benzersiz bir web sitesi edinebilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak özel web sitesi kodlamaları veya WordPress  ile web siteleri oluştururuz. Adana Web Tasarım hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için wiki.com.tr/iletisim bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

LANDING PAGE TASARIM VE OPTİMİZASYON

Bir açılış sayfası değişimi ne kadar sürer? Cevabı biliyoruz. Adana Web Tasarım ekibimiz ile doğru bileşenler kullanarak sitenizin performansını artırabiliriz. Açılış sayfası tasarımı ve optimizasyon hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için wiki.com.tr/iletisim hemen randevu alabilirsiniz. 

WEB SİTESİ İÇERİK OLUŞTURMA

Web siteniz, işletmeniz için #1 satış ve pazarlama aracınız olmalıdır. Web siteniz için ilgi çekici, SEO dostu bir içeriğe ihtiyacınız varsa, anahtar teslim metin yazma hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için wiki.com.tr/iletisim

Satış Getiren Bir Web Sitesi Tasarımının Özellikleri

Rakiplerinizi neden sizden daha iyi performans gösterdiğini merak ediyor musunuz? Büyük olasılıkla özel web site tasarımlarına sahipler ve şirketlerini online ortama taşımalarından dolayı başarıya ulaşmaktalar… Başarılı ve satış getiren bir web site tasarımının ana özelliklerini şunlardır:

Web sitenizin görünür olması gerekiyor - Görünürlük derken, Google gibi arama motorlarında üst sıralarda olmasını kastediyoruz. Çevrimiçi deneyimlerin %90'ından fazlası bir arama motoruyla başlar, bu nedenle web sitenizin en iyi arama motoru optimizasyonu (SEO) uygulamaları için optimize edilmesi gerekir. Adana Web Tasarım şirketimizi seçtiğinizde, SEO için optimize edilmiş bir web sitenizin olması garanti edilir.

Web sitenizin mobil uyumlu olması gerekiyor - Türkiye'deki tüm çevrimiçi trafiğin% 57'si artık akıllı telefonlardan ve tabletlerden geliyor ve kullanıcıların %57'si kötü tasarlanmış bir mobil site ile bir işletmeyi önermeyeceklerini söylüyor. Bu, sizi ikna etmek için yeterli değilse, bilmelisiniz ki “Google, mobil web sitelerini arama motoru sonuçlarında daha yüksek bir sıralamada tutar.”

Web sitenizin güvenli olması gerekiyor - Veri ihlalleri ve saldırıya uğramış tüketici bilgileri son zamanlarda tartışılan önemli konulardı ve web sitenizin ziyaretçileri bunu biliyor. Web sitenizin, kullanıcıların kişisel bilgileri (yalnızca bir telefon numarası ve e-posta adresi olsa bile) doldurabileceği herhangi bir yeri varsa, güvenli olması gerekir. “Ayrıca Google, arama sonuçlarında güvenli web sitelerine öncelik verir.”

Web sitenizin hızlı olması gerekiyor - Web sitesi ziyaretçilerinin sitenizde bir şeylerin üç saniyenin altında olduğunu görmeleri gerekir. Değilse, bunların %40'ı ayrılacak ve başka bir web sitesine gidecektir. Bir saniyelik gecikme bile, ziyaretçilerinizde %7'lik bir azalmaya neden olabilir.

Web sitenizin en iyi kullanıcı deneyimine ihtiyacı var - Sayfanız yüklendiğinde, kullanıcılar 0,5 saniyede bir fikir oluşturur. Özellikle mobil cihazlardan kolayca ve hızlı bir şekilde bilgi bulmayı beklerler. Adana Web Tasarım ekibimizin üstün deneyimi sayesinde kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çözümler üretilmektedir.

Web Tasarım Hizmetleriniz İçin Neler Dikkate Alınır?

Bir işletme sahibi olarak web siteniz sizin için çalışmalıdır. Wiki Software Adana Web Tasarım şirketimiz kurulduğu günden bu yana, kurumsal düzeyden küçük işletmelere kadar, kaliteli ve akılcı çözümleriyle bu alanda uzmanlaşmıştır. Tasarımdan içeriğe, ekibimiz size anahtar teslim web sitesi vermek için her şeyi ele alacaktır:

 • Hosting ve kodlama
 • Grafik dizayn
 • Gelişmiş analiz takibi
 • SEO için Optimizasyon
 • Mevcut içerik içe aktarma
 • Yeni içerik oluşturma
 • Yol gösterici form oluşturma ve izleme
 • Tüm tarayıcılarda ve cihazlarda web sitesi uyumluluğu
 • Sosyal medya sayfalarıyla entegrasyon
 • XML site haritası oluşturma ve gönderme

Dahası, hosting hizmeti veren birçok yerel web tasarım şirketinin aksine, web sitenizin %100'ünü kazanacaksınız. Bütçeniz sınırlıysa,  SEO için etkili olduğu kanıtlanan ve ziyaretleri potansiyel müşterilere dönüştüren büyük bir web sitesi tasarımları için kütüphanemiz vardır. Tamamen özel bir şey mi arıyorsunuz? Adana Web Tasarım hizmetlerimiz ile size özel tasarımlar geliştirmekten mutluluk duymaktayız. İhtiyacınızın, ilk web siteniz mi yoksa mevcut web sitenizin basit bir SEO ayarlamasının mı olacağı önemli değil, doğru yere geldiniz.

Basitçe söylemek gerekirse, web siteniz güzel, düşünceli bir şekilde tasarlanmış ve rehber odaklı olmalıdır. Wiki Software Adana Web Tasarım şirketi bu konuda profesyonel bir yaklaşımla size de yardımcı olarak, yüksek performanslı bir web sitesi sahibine olmanızı garanti eder.

 

Web sitenizi “Online Satış Temsilcisine” Dönüştürmek İster misiniz? 

Uygun fiyatlı adana web tasarım hizmetleri mi arıyorsunuz? Wiki Software, tasarım ve mobil uyumlu web siteleri oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir dijital tasarımcı ekibiyle birlikte müşterilerine en iyi hizmeti sunan bir adana web tasarım şirketidir ve kısacası hizmetlerimiz ile şu faydalar sağlanmaktadır:

 • Potansiyel müşterileri artırır
 • Satış büyümesini artırır
 • Pazarlama maliyetleri optimize edilir
 • Markaları pazarda ayırt etme kolaylığı sağlanır.

Sadece şirketinizin web sitesinin görünümü üzerine odaklanan diğer web sitesi tasarım şirketlerinin aksine, Wiki Software Adana Web Tasarım uzmanları sektörünüzü, pazarınızı ve müşterilerinizi hassas bir şekilde hedefler. Ancak bunun için söze gerek yok - bunu kanıtlayan web tasarım örnek çalışmalarımızı inceleyin.

Web sitesi tasarım projeleri boyunca, küçük ölçekli yerel işletmelerden kurumsal organizasyonlara kadar her boyuttaki işletmelerle çalıştık ve bir sonraki projeye hazır bir web tasarım ekibimiz var.

Bize iş hedeflerinizden bahsedin. Adana Web tasarım ve geliştirme hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek veya şirketinizin web sitesi gereksinimlerini bildirmek için wiki.com.tr/iletisim  adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Projeler

Bomak Makina Web Tasarım

Bomak Makina Web Tasarım

 • Adana Web Sitesi Tasarım Şirketi
Çam Gıda Web Tasarım

Çam Gıda Web Tasarım

 • Adana Web Sitesi Tasarım Şirketi
TS Klinik Estetik Güzellik Web Tasarım

TS Klinik Estetik Güzellik Web Tasarım

 • Adana Web Sitesi Tasarım Şirketi
Arpak Ambalaj Web Tasarım

Arpak Ambalaj Web Tasarım

 • Adana Web Sitesi Tasarım Şirketi
Aura Estetik Güzellik Web Tasarım

Aura Estetik Güzellik Web Tasarım

 • Adana Web Sitesi Tasarım Şirketi
Feydaş Makine Web Tasarım

Feydaş Makine Web Tasarım

 • Adana Web Sitesi Tasarım Şirketi
Polyar Makina Web Tasarım

Polyar Makina Web Tasarım

 • Adana Web Sitesi Tasarım Şirketi
Anka Hukuk Bürosu Web Tasarım

Anka Hukuk Bürosu Web Tasarım

 • Adana Web Sitesi Tasarım Şirketi
Denge Arabuluculuk Web Tasarım

Denge Arabuluculuk Web Tasarım

 • Adana Web Sitesi Tasarım Şirketi
ÇEAŞ Mezunlar Topluluğu Web Tasarım

ÇEAŞ Mezunlar Topluluğu Web Tasarım

 • Adana Web Sitesi Tasarım Şirketi
Bo Design Web Tasarım

Bo Design Web Tasarım

 • Adana Web Sitesi Tasarım Şirketi
Kavurmacım Web Tasarım

Kavurmacım Web Tasarım

 • Adana Web Sitesi Tasarım Şirketi
Makinsan Treyler Web Tasarım

Makinsan Treyler Web Tasarım

 • Adana Web Sitesi Tasarım Şirketi