Adana Seo

Adana Seo

 

Wiki Software olarak, akılcı çözümler sunan Adana SEO Danışmanlığı firması olmaktan gurur duyuyor ve ofisimizde Seo Uzmanı ekibimizle müşterilerimiz için  deneyime dayalı sonuçlara odaklanıyoruz. Adana yazılım ve bilişim firmaları arasında hizmetiyle ilk sırada tercih edilen Wiki Software Adana SEO Danışmanlığı hizmetleri şunları içermektedir:

 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
 • Arama Motoru Pazarlaması (SEM) 
 • Sosyal Medya Pazarlaması (SMM) 
 • İçerik geliştirme

Adana Seo Danışmanlığı

“Arama motoru sıralamalarında ilk sayfada yerinizi almadınız mı? Endişelenmeyin, yalnız değilsiniz.” Adana SEO Danışmanlığı hizmeti alırsanız, her geçen gün potansiyel müşterilerinizi rakiplerinize kaybetme riskiyle karşı karşıya kalmazsınız. Web sitenizin Google arama sonuçlarında üst sıralara çıkmasına ve trafik oluşturmasına yardımcı olabiliriz -- Nasıl olduğunu öğrenmek için wiki.com.tr/iletisim bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

 

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir?

SEO veya Arama Motoru Optimizasyonu, web sitenizi ve içeriğinizi çevrimiçi arama sonuçlarında görünecek şekilde ayarlamak anlamına gelir. Pek çok pazarlama taktikleri, kitlenize ulaşmanıza güvenirken; SEO, ürün ve hizmetlerinizle ilgili bilgileri aktif olarak aradıklarında kullanıcılara ulaşma gücüne sahip olmanızı sağlar. Wiki Software Adana SEO Şirketi, organik (veya doğal) arama sonuçlarında görünürlüğünüzü artırmanıza yardımcı olur.

Google Algoritması, web sitelerini belirli aralıklar ile gönderilen botlar aracılığı ile indekslemekle birlikte sayfaların alaka düzeyine ve yetkisine dayanarak,  kullanıcıya en iyi yanıtı sağlamayı amaçlayan bir sorgu yönlendirir. Google, arama sonuçlarını indekslemede 200'den fazla sinyal kullanıyor ve Adana SEO uygulamaları, bilinen bu sinyalleri etkilemek ve iyileştirmek için teknik ve yaratıcı etkinlikleri kapsamaktadır. Kullanıcıların en iyi arama sonuçlarını elde edebilmesi için, bireysel sıralama sinyallerine çok fazla odaklanmamak ve Google’ın kapsamlı hedefine bakmak daha yararlıdır.

SEO Denetimi Nasıl Yapılır?

ON-PAGE ANALİZİ: Web sitenizin her bir sayfası, rakiplerinizden daha başarılı olmanıza katkıda bulunabilir veya aksine dezavantaj sağlayabilir. Bu yüzden Adana SEO firmamızdaki uzmanlarımız, sayfa içi analiz, URL yapısı, meta veriler, içerik kalitesi, anahtar kelimeler, performans, kullanıcı davranışı, tasarım ve diğer faktörler gibi çeşitli kriterleri dikkate alır. Teknik bir SEO denetimi, sitenizin ne kadar iyi performans gösterdiğini ve neler yapılabileceğini daha iyi anlamanızı sağlar.

OFF-PAGE ANALİZİ: Sayfa dışı SEO analizi temel olarak, başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğünü bulma ve şirketinizin kalitesini belirleme sürecidir. Yüksek kaliteli, alakalı sitelerden olup olmadığınızı öğrenmek için gelen bağlantılarınıza bir göz atacağız. Bu, web sitesine zarar verme potansiyeline sahip herhangi bir geri bağlantıyı, çıkarma / reddetme planıyla birlikte detaylandırmayı içerir. Böylece SEO uzmanlarımız web sitenizin sahip olabileceği eksiklikleri kolayca tespit etmektedir.

Lokasyon Bazlı SEO Optimizasyonu Nedir?

YEREL SİTE İÇİ OPTİMİZASYON: Arama motorlarının işletmenizi ve nerede bulunduğunuzu net bir şekilde anlaması önemlidir. SEO uygulamalarından biri olan arama sıralama tekniklerimiz, yerelde işi bitirici özelliktedir.

Web Sitenizi Yerel Arama İçin Optimize Etme:  Arama motorlarının işletmenizi ve hedef alanınızı anlamasını sağlıyoruz. Bunu şema biçimlendirme, NAP(name-address-phone number) verileri ve yerel anahtar kelime optimizasyonu aracılığıyla gerçekleştiriyoruz.

Yerel Harita Optimizasyonu: İşletmenizin Google Maps’te bulunması artık her zamankinden daha fazla gereklidir. Profillerinizi tamamlayarak, eksik listeleri talep ederek, yorumları teşvik ederek ve NAP(name-address-phone number) verilerini standartlaştırarak harita listenizi geliştiririz.

Yerelleştirilmiş İçerik Pazarlaması: İçeriğinizi yerel bölgenizdeki müşterilere çekmek için optimize ederiz. Amacımız, yerel kitlenizin daha fazla büyümesini sağlayacak bilgilendirici ve yaratıcı içerikler geliştirmek için sizinle birlikte çalışmaktır.

LİNK İNŞASI VE YEREL LİSTE İHALELERİ: Yerel SEO söz konusu olduğunda, işletmenizin hizmet alanı ve sektörüne odaklanmış bir bağlantı oluşturma stratejisi oluşturmak hayati önem taşır. Seo Danışmanlığı ile müşterilerinizin, sizi rakiplerinizden önce bulmasına yardımcı oluyoruz.

Saygın Sanayi Alıntıları: Google’ın yerel sıralama algoritmasının en önemli bileşenlerinden biri işletme girişi alıntılarıdır. İyi kurulmuş ve yetkili portallardan alıntılar oluşturarak yükselmenizi amaçlıyoruz.

Link Kaynakları: Çoğu alanda, toplulukta saygın olan ve arama motorları tarafından güçlü bir şekilde ele alınan internet siteleri vardır. Teknolojimiz, nerede listelenmeniz gerektiğini belirlemenize yardımcı olur.

Sosyal Medya Desteği: Yıllar içinde keşfettiğimiz birçok araştırma aracı ve taktikle, sektörünüzde bağlantı oluşturma fırsatı sunabilecek sosyal medya ve yetkili web siteleri bulmak için çok çalışıyoruz.

DOĞRU RAPORLAMA: Yerel Seo pazarlamasında birkaç farklı katman vardır; güvenilir Seo uygulamalarımız ile sizi belirsizlikten kurtarıp, ne için ödeme yaptığınızı ve beklediğiniz sonuçları gördüğünüzden emin olmak istiyoruz.

Detaylı sıralama raporları: Yerel arama söz konusu olduğunda nerede olduğunuzu bilmelisiniz. Herhangi bir anahtar kelime için arama konumunuzda ayrıntılı raporlar ve ekran görüntüleri sunan bir gösterge tablosu sunuyoruz. 

Bağlantı kurma ve alıntı raporlama: Ekibimiz, web siteniz için kazandığımız her bağlantıyı detaylandıran devam eden raporlar sağlıyoruz.

Web sitesi analitik raporlama: Müşteri arayüzümüz, pazarlama stratejilerimizin işletmenizi nasıl etkilediğine ilişkin doğrudan bilgi vermenize yardımcı olmak için Google Analytics verileriyle entegre olur.

SEO Uygulama Süreçleri Nedir?

 • Site İçi SEO Analizi
 • Anahtar Kelime Tespiti
 • Anahtar Kelime Uyumlu Sayfa Tespiti
 • Backlink Analizi ve Zararlı Backlink Tespiti
 • Webmaster Tools Analizi
 • Mobil Uyumluluk Analizi
 • Google Hız Testi Analizi
 • Sosyal Medya Analizleri
 • Kategori ve Ürün İncelemesi
 • Sektör ve Rakip Analizi
 • Rakiplerin Seo Kalite ve Stratejileri
 • Full Seo Checkup Sonucu

Arama Motoru Pazarlaması (SEM)

Arama motoru optimizasyonu ücretsiz trafik oluştururken, bir işletmenin organik arama sonuçlarında ilk sıralara çıkması çok zaman alabilir. Buna karşılık, ücretli reklamlar neredeyse anlık sonuçlar sağlayabilir. Bu yüzden SEM hizmetlerimizi sıklıkla Adana SEO danışmanlığı ile birleştiriyoruz, böylece müşteri hem kısa hem de uzun vadeli gelir stratejilerinden yararlanıyor.

Bir PPC(paid-per-click) kampanyasının sonuçları büyük ölçüde ne kadar iyi yürütüldüğüne bağlıdır. Tıklama başına ödeme reklamcılığı, bir web sitesine yeni trafik ve gelir getirmenin en hızlı yolunu sunar. Uzman SEM danışmanlarımız, projenizi anahtar kelime seçiminden teklif vermeye kadar tamamıyla yöneteceklerdir.

Wiki Software Adana SEO hizmeti, arama motoru pazarlamacılığı/PPC hizmetleri, hedef kitlenize en iyi şekilde ulaşmak için Google AdWords, Bing AdCenter, Facebook reklamlarını veya diğer platformları kapsayabilir.

Sosyal Medya Pazarlama (SMM)

Sosyal medya, işletmeniz hakkında söz sahibi olmanızı sağlar. Facebook, Twitter, LinkedIn ve Instagram geleneksel pazarlamayı değiştirdi. İşletmeler, marka kimliklerini artırmak ve müşterileriyle daha önce hiç olmadığı kadar meşgul olmak için sosyal medyayı kullanabilir hale gelmiştir.

Adana SEO Hizmetleri sosyal medya pazarlama hizmetlerimiz hedef kitlenizi ve hedeflerinizi tanımlayarak başlar. Bu, site trafiğini artırmak, gelir oluşturmak, daha büyük bir kitleye ulaşmak veya bu hedeflerin bir birleşimi olabilir. Etkili strateji genellikle hem organik sosyal etkinliği hem de sosyal reklamları içerir.

Veri odaklı, deneyimli Adana SEO uzmanları sosyal pazarlama kampanyalarınızı yönetir. Ölçütler ve düzenli raporlar aracılığıyla, reklamcılık yatırımınızın ödendiğini izleyebilir ve kanıtlayabilirsiniz.

Yaratıcı sosyal medya uzmanlarımız markanızı aktif tutmak ve doğru kitlelerle çevrimiçi iletişim kurmak için ekibinizle birlikte çalışabilir. Adana SEO Danışmalığı hizmetlerimiz ile müşterilerimiz için SEO kampanyaları veya arama motoru pazarlaması(SEM) ile sosyal kampanyaları eşleştirerek markalarını, web sitesi trafiğini ve olası satışlarını artırmasına yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.

İçerik Geliştirme

Günümüz teknolojisinde yüksek kaliteli içeriğe sahip olmamak dijital pazarlamaya giriş için büyük bir engel teşkil etmektedir. Bir internet sitesinin arama sonuçları sıralamalarında rekabet edebilmesi için mükemmel bir içeriğe ihtiyacı vardır. 

Müşterilerimiz genellikle içerik yazarlarımızın yeni web sayfaları, reklam metni veya diğer yazılı içerik türlerini oluşturmasını tercih eder. Bu çoğunlukla SEO, SEM veya Sosyal Medya Hizmetlerini desteklemektir. Böylece içeriğinizin en iyi Adana SEO uygulamaları ile optimize edilmesini sağlanır.

Wiki Software Adana SEO Danışmanlığı, içerik hizmetleri arasında özel makaleler, blog gönderileri, reklamlar, açılış sayfaları ve sosyal medya içeriği bulunur. Reklam yazarlarımız markanızı oluşturmak ve müşterilerinizi memnun etmek için en yüksek kalitede içerik üretir.

Projeler

Form Doyum SEO Çalışması

Form Doyum SEO Çalışması

 • Adana Seo
TS Klinik Estetik Güzellik SEO Çalışması

TS Klinik Estetik Güzellik SEO Çalışması

 • Adana Seo
Seyhan Kargo SEO Çalışması

Seyhan Kargo SEO Çalışması

 • Adana Seo
AVON - Nova Team SEO Çalışması

AVON - Nova Team SEO Çalışması

 • Adana Seo
Seta Çelik SEO Çalışması

Seta Çelik SEO Çalışması

 • Adana Seo
Adana Merkez Nakliyat SEO Çalışması

Adana Merkez Nakliyat SEO Çalışması

 • Adana Seo
Makinsan Treyler SEO Çalışması

Makinsan Treyler SEO Çalışması

 • Adana Seo
Eliza Sağlıklı Yaşam SEO Çalışması

Eliza Sağlıklı Yaşam SEO Çalışması

 • Adana Seo
Krom Metal SEO Çalışması

Krom Metal SEO Çalışması

 • Adana Seo
Feydaş Makine SEO Çalışması

Feydaş Makine SEO Çalışması

 • Adana Seo
İnparaf SEO Çalışması

İnparaf SEO Çalışması

 • Adana Seo