Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Wiki Software, Adana Sosyal Medya Yönetimi hizmetiyle etkili iş büyümesine odaklanmaktadır. Markanızın sosyal medya varlığını güçlendirmek veya sosyal medya yönetimi aracılığıyla hedeflenen potansiyel müşterilerini arttırmak istiyorsanız, ekibimiz size yardımcı olmaya hazırdır.

Adana Sosyal Medya Yönetimi ile işletmeler için en iyi performans gösteren sosyal medya kampanyaları oluşturup yönetiyoruz. Şirketimiz Twitter, Facebook, Google Plus ve Instagram gibi sosyal medya ağlarını sizin adınıza yönetmektedir. İşletmelerin büyümesine ve hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için ilgili sosyal medya pazarlama hizmetlerini kullanıyoruz.

Adana Sosyal Medya Yönetimi hizmetlerimiz, işletmenizin marka bilinirliği, bağlantı ve web sitesi trafiğini artırmasına yardımcı olur.

Marka Bilinirliği Geliştirin (Takipçiler):

İzleyicilerinizi sosyal medyada büyütmek, ağız ve tavsiye kelimelerini artırmanıza yardımcı olacaktır. Adana Sosyal Medya Yönetimi hizmetlerimiz, takipçilerinizi ilgili kişilerle artırmanıza yardımcı olacaktır. Takipçilerinizin, tipik müşterilerinizin demografileri, ilgi alanları ve davranışlarıyla eşleşmesini sağlayacağız.

İlişkiler kurmak (Bağlantı):

Kitlenizle etkileşim kurarak güçlü bir bağlantı oluşturduğunuzda, sizden daha fazla satın alma olasılığı vardır. Sosyal medya gönderilerinizde katılımı (beğenileri, yorumları vb.) artırmanıza yardımcı olacağız. Sahip olduğunuz daha fazla etkileşim, bağlantınızın kitlenizle daha güçlü olmasını sağlar.

Web Sitesi Üst Sıralara Taşıma (Trafik):

Web sitenizin trafiğini artırmak, doğrudan satışları etkileyecektir. Web sitenize yüksek hacimli trafik çeken sosyal medya reklam kampanyaları geliştirmeye odaklanacağız. Adana Sosyal Medya Yönetimi hizmetlerimiz ile geri dönütleri artırmak için, yeni web sitesi ziyaretçilerinin önünde kalmak için yeniden hedefleme reklamları ekleyebiliriz.

Web siteleri hakkında geniş bilgi için wiki.com.tr/web-yazilim sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

 

Sosyal Medya Pazarlama Süreci

# 1: Hesabınıza Özel Bir Sosyal Medya Yöneticisi Atama

Stratejinizi geliştirmek ve uygulamak için özel bir sosyal medya yöneticisi görevlendirilirsiniz. Bu kişi işinizi öğrenecek ve birincil bağlantınız olacaktır. Sosyal medya yöneticinizle günlük olarak e-posta ile iletişim kurabilir veya her sizin için uygun olan bir zamanda bir görüşme zamanlayabilirsiniz.

# 2: İşletmenize Özel bir Sosyal Medya Stratejisi Geliştirme

Adana Sosyal Medya Yönetimi ile kampanyanız için atacağımız ilk adım, araştırma yapmak ve stratejinizi geliştirmek. Rekabet analizi yapacağız, bir alıcıyı geliştirecek ve etkili bir içerik stratejisi belirleyeceğiz. Ayrıca, kampanyanız için size başarıya giden yol haritasını gösterecek reklam stratejileri geliştireceğiz.

# 3: İçerik Takvimleri ve Reklamları Geliştirme

Geliştirdiğimiz stratejiyi siz kabul ettikten sonra, çalışmaya başlayacağız. Markanıza özgü sosyal medya içeriği ve reklamları geliştireceğiz. Kalite güvencesi için, bu içerik aylık bir içerik takviminde hazırlanabilir. Böylece bir şey yayılmadan önce gözden geçirme ve onaylama fırsatınız olacaktır.

# 4: Büyüme Optimizasyonu ve Günlük Bakım

Adana Sosyal Medya Yönetimi hizmetlerimiz günlük yönetim ve büyüme optimizasyonunu içerir. Tüm sosyal medya etkinliklerini (yorumlar, mesajlar) izliyoruz ve 24 saat içinde yanıt vermeyi amaçlıyoruz. Ayrıca, kanallarınızı büyütmek için organik taktikler (hashtag'ler, takip, yarışmalar vb.) kullanmaktayız.

# 5: Raporlama ve İletişim

Sosyal medya yöneticiniz incelemeniz için aylık raporlar hazırlar. Kampanyanızın ilerlemesini istediğiniz zaman görüntülemek için raporlama yazılımımıza 7/24 erişiminiz olacaktır. Toplantılar açısından, ilerlemeyi görüşmek üzere haftalık, iki haftalık veya aylık toplantılar planlayabiliriz.

 

Projeler

Kavurmacım Sosyal Medya Çalışması

Kavurmacım Sosyal Medya Çalışması

  • Sosyal Medya Yönetimi
K'apça Gurme Tatlar Sosyal Medya Çalışması

K'apça Gurme Tatlar Sosyal Medya Çalışması

  • Sosyal Medya Yönetimi
Feydaş Makine Sosyal Medya Çalışması

Feydaş Makine Sosyal Medya Çalışması

  • Sosyal Medya Yönetimi
Burger Bar Sosyal Medya Yonetimi

Burger Bar Sosyal Medya Yonetimi

  • Sosyal Medya Yönetimi
Makinsan Treyler Sosyal Medya Çalışması

Makinsan Treyler Sosyal Medya Çalışması

  • Sosyal Medya Yönetimi
Dr. Dt. Kerem Dolar Sosyal Medya Yonetimi

Dr. Dt. Kerem Dolar Sosyal Medya Yonetimi

  • Sosyal Medya Yönetimi