CRM Yazılımı

CRM Yazılımı

CRM (Customer Relationship Management)

Merkezi Müşteri İlişkileri Yönetimi'ndeki (CRM Yazılımı) tüm iletişim bilgilerini, çevrimiçi etkileşimi, satın alımları ve daha fazlasını otomatik olarak izleyerek olağanüstü müşteri ilişkileri oluşturun ve sürdürün. Tüm iletişim verileriniz tek bir yerde- otomasyonunuzla ve tüm pazarlama varlıklarınızla aynı- işinizdeki tüm temas noktaları arasında eksiksiz, doğru bilgiler ve kusursuz bağlantılar vardır.

Organize- Kapsamlı, kişiselleştirilmiş ve organize edilmiş iletişim kayıtları, tüm potansiyel müşterileriniz ve müşterilerinizle ilgili tüm önemli bilgilerinizi saklar, böylece müşteri bilgileri oluşturmak için hızlıca müşteri bilgileri bulabilirsiniz.

Yönetimi Kolay- Pazarlama ve satış çabalarınız için nitelikli potansiyel müşterileri kolayca hedeflemek üzere iletişim verilerini ve listeleri kolayca içe aktarın, bakımını yapın ve güncelleyin.

Her şey dahil- Her müşteriyi alakalı, kişisel bir şekilde ele almanızı sağlamak için tüm geçmiş etkileşimlerin ayrıntılı bir kaydını oluşturmak için CRM, pazarlama ve satış verilerinizi otomatik olarak derleyin.