Özel Butik Yazılımlar

Özel Butik Yazılımlar

 

Sıfırdan başarı hikayeleri oluşturmak, Wiki’de sadece bir düşünceden ibaret değildir. Bu firmamızın, yazılım mühendisliği pratiğinin derinliklerine dayanıyor. Bir kuruluşun iş hedeflerini anlama yeteneğinin olup olmadığı ve bu hedefleri, çalışanların sevdiği çalışma yazılımlarına nasıl verimli bir şekilde dönüştürebileceğimizi biliyor ve bunun için çalışıyoruz.

Özel Butik Yazılım Aşamaları

İnsanların sevdiği yazılım geliştirmenin, insan merkezli tasarım, etkin proje yönetimi gibi önemli birçok yönü vardır. İnsanların projelerini etkili ve sağlam bir şekilde inşa etmelerine yardımcı olan bir şirket oluşturmak isteyen yazılım mühendisleri tarafından kuruldu. Mühendisliğin kalbi verimli bir şekilde somut çözümler sunmaktır. Bu iç görü, sorunlara yönelik kanıtlanmış, mevcut çözümlerden yararlanarak gelişim döngülerimizi kısaltmamıza ve çabalarımızı ürününüzün temel farklılaştırıcılarına odaklamamıza izin veriyor. Ürün geliştikçe, projenin teknik, hız ve kullanılabilirlik gereksinimlerine uyacak şekilde ekibin boyutunu ve yapısını optimize etmeye devam ediyoruz.

Kod incelemesi- Kodu incelemesi sürecimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Profesyonel yazılım mühendisleri olarak, güçlü bir inceleme sürecinin yazdığımız kodun en yüksek kalitede olmasına yardımcı olduğunu düşünüyoruz. Çevik prensipler, en iyi şekilde özetliyor: “Teknik mükemmellik ve iyi tasarımın sürekli özen gösterilmesi çevikliği arttırıyor.” Kod incelemesi, mühendislerin (hem bizim hem de müşterilerimizin) ürün hedeflerine ulaşmak için gereken mimariyi ve kodu tartışmasını, iyileştirmesini ve mükemmelleştirmesini sağlar.

Test yapmak- Test yazılımı yaklaşımımız kapsamlıdır. Kod tabanının bazı kısımlarını kullanmak için otomatikleştirilmiş test araçlarını, insanların kaçırabileceği şeyler için kodumuzu incelemek üzere statik analiz araçlarını kullanıyoruz ve ürünün insan incelemesini sağlamak için bir dahili test ekibimiz var. Yazılım ürününüzü optimize etmek için en yeni entegrasyon araçlarından da faydalanıyoruz.

Takım oyuncuları- Bir müşterinin güveni büyük bir ayrıcalık ve büyük bir sorumluluktur. Ve herhangi bir maddenin ürünü için, inşaat yazılımı ortak bir çabadır. Mühendislerimiz müşterilerle birlikte, tasarımcılar, ürün yöneticileri ve ekipler üzerinde çalışmakta deneyimlidir. Başarılı ürünler, rollerini bilen ve yerine getiren, ekipteki diğer kişilerle iş birliği yapabilen kişiler gerektirir.

Kaliteyi arttırmak- İş birliği, konferansa katılım, kurum içi atölye çalışmaları, deneme ve gelişim için özel zaman, topluluk katılımı, danışmanlık hizmetleri ürününüzü oluşturmak ve ölçeklendirmek için gereken teknolojiler, araçlar ve mühendislik uygulamalarına hâkim olmalarına yardımcı olur.