Artırılmış Gerçeklik "AR"

Artırılmış Gerçeklik "AR"

AR

Artırılmış Gerçeklik (AR), gerçek hayatta gördüklerimize göre düzenlenmiş bir dizi dijital veridir. Ve her gün ileriyi düşünen markaların işe dönüşme yolunu değiştiriyor.

Gerçek 3 boyutlu modelleme ve canlandırma tekniklerini gerçek hayattaki doku ve aydınlatma ile birlikte kullanan 3D sanatçılarımız, gerçek dünyadaki nesneleri dijital olarak hayata geçirme konusunda uzmanlar ve böylece AR'deki her açıyı görebilmektedirler.

Sadece işi yönlendiren AR deneyimlerini oluşturmakla kalmıyor, sonuçları analiz etmek için araçlar ve veriler sunuyoruz. Düzenli olarak gönderilen özel raporlardan, istediğiniz zaman keşfedebileceğiniz tüm gösterge panolarına kadar istediğiniz verileri alabilmemiz için ayrıntılara erişebiliriz.

Müşterilerin ürünlerinizi sanal olarak deneyimlemelerine izin vererek, 3D nesneleri gerçek dünya ortamlarına yerleştirmelerini sağlar. Alıcılar bu sanal nesneleri istedikleri şekilde döndürebilir ve hareket ettirerek satın alma kararlarında güvende olurlar.

Ürün lansmanınızı, reklam kampanyanızı veya kurumsal etkinliğinizi artırmak için heyecan verici, ilgi çekici ve unutulmaz AR deneyimleri oluşturun.

Artırılmış gerçeklik, perakendecilerin hizmetleri ve malları tüketicilere nasıl pazarladıkları üzerine devrim yaratıyor. Potansiyel müşterilerin AR üzerinden çeşitli modelleri ve düzenleri test etmelerine izin vererek, kararlarına güvenmelerini sağlayarak yüksek müşteri memnuniyeti elde etmelerine yardımcı olursunuz.